• فا
  • 90002020
  • جستجو
  • سه شنبه 24 فروردین 1400 05:02

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز شهید را تبریک گفت

تعداد بازدید : 172
تاریخ و ساعت انتشار : پنج شنبه 21 اسفند 1399 20:45
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد فرارسیدن 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز شهید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق طی پیامی فرارسیدن 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثار گران و روز شهید را تبریک گفت.

متن پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به شرح ذیل است.

 

شهیدان از می توحید مستند / شهیدان سرخوش از جام الستند

نمردند و نمی میرند هرگز / شهیدان زنده ی جاوید هستند

 

22 اسفند ماه سالروز تاسیس نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران و بزرگداشت مقام بهترین بندگان خدا، شهیدان ایران اسلامی است.

اقتدار، امنیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون ‏رشادت و ایثار گری کسانی است که در طول انقلاب، جنگ تحمیلی و اکنون در محور مقاومت خالصانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته تا ملت بزرگ ایران را سربلند دوران ها کنند.

ایثار و شهادت تنها یک مسیر نیست بلکه یک فرهنگ است که باید برای تداوم و انتقال نسل به نسل آن از هیچ کوششی فرو ‏گذار نکنیم.

صندوق قرض الحسنه شاهد در سال های اخیر ضمن عمل به وظایف قانونی خود در راه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و همواره خود را مقید به زنده نگاه داشتن یاد، خاطره، راه و رسم شهیدان می داند و تمام کارکنان آن بر خود می بالند که توفیق خدمت به خاندان معظم و معزز شاهد و ایثارگر را یافته اند تا نقشی هر چند کوچک در این راه پرافتخار ایفا کنند.

بدینوسیله به عنوان خادم تمام خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر، این روز را محضر خانواده های شهداء گرانقدر، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، مهندس سعید اوحدی آزاده سرافراز، معاون محترم رییس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام شکری نماینده محترم ولی فقیه و تمام ملت شهید پرور ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

اسلام کریمی

مدیرعامل

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب